• Головна
  • Актор Віталій Пронько: "Людина, яка має мрію та цілі - обов'язко втілить їх в життя!"
14:04, 4 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Актор Віталій Пронько: "Людина, яка має мрію та цілі - обов'язко втілить їх в життя!"

Актор Віталій Пронько: "Людина, яка має мрію та цілі - обов'язко втілить їх в життя!"

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша долучився до Міжнародної кампанії "16 днів проти насильства"!

Актор Віталій Пронько: "Людина, яка має мрію та цілі - обов'язко втілить їх в життя!", фото-1

3-го грудня, на Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями відбулася online зустріч із артистом театру Віталієм Проньком.Він розповів про свій шлях до мети, а також про те, що допомогло йому втілити мрію в життя. Віталій Пронько у нашому театрі працює вже 5 років.А з чого ж усе починалось?

- Потрапив до театру випадково, мені просто всміхнулась Доля. Тому що такій людині, як я, було б складно отримати таку роботу. Потрапив я сюди завдяки директору драмтеатру Олександру Книзі. На той час ставилась вистава "Каліка з острову Інішмаан" і була ідея, щоб у ній зіграла дійсно людина з інвалідністю. Проєкт покликаний виховувати у суспільства толерантне ставлення до людей з інвалідністю.Олександр Книга зателефонував директору дитячого будинку, вихованцем якого я був, йому дали мої контакти. Ми потім зустрілись. Олександр Андрійович сказав: "Добре, ми беремо тебе у вистав, а там, якщо у тебе вийде, можливо, будеш і далі працювати у театрі". У мене вишло!

Розповів Віталій Пронько, що потрапив він у зовсім нове середовище,усе для ного тут було вперше.

- Це дійсно було складно. Я не маю за плечима акторської освіти. Я маю освіту, яка певним чином торкається акторської майстерності - я навчався на кафедрі культурології ХДУ. Ще будучи студентом пішов до театру "Студі-Арт", де зіграв свою першу виставу. 

Що ж допомогло Віталію Пронько на шляху до його мрії? Як перебороти власні комплекси? 

- Маючи якісь недоліки чи вади, я з цим просто змирився. Я собі думаю: Якщо вже я таким народився, я вже маю сккладнощі - то що може бути ще складнішим?Досить себе опускати, думати, що я не такий як усі. Навпаки, треба сказати:Віталій, треба рухатись уперед!Забудь про усе, що тобі колись говорили, що ти не станеш актором, це взагалі неможливо. Я переборов це, бо у мене було бажання. Я впевнений, що людина, яка має мрію, цілі - вона свого добється. Просто потрібно назавжди викинути сміття з голови! Ми самі себе заганяємо у рамки, що ми чогось не можемо. Неважливо, що думають інші - важливо, що у цей момент думаєшь ти!

Під час онлайн-зустрічі глядачі мали змогу також  подивитись уривки із вистав "Каліка з острову Інішмаан" за п'єсою Мартіна МакДонаха та "Vitalius" за п'єсою Андруса Ківіряхка "Півник із букваря" і поспілкуватись із артистом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#театр #Херсон #Віталій Пронько
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...