• Головна
  • Сьогодні Міжнародний день людей з інвалідністю
12:07, 3 грудня 2020 р.

Сьогодні Міжнародний день людей з інвалідністю

Сьогодні Міжнародний день людей з інвалідністю

Сьогодні відзначають Міжнародний День людей з інвалідністю. Його було засновано 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН. 

“Будувати краще: до інклюзивного, доступного і сталого світу після COVID-19” – це тема Міжнародного дня людей з інвалідністю у 2020 році. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей із інвалідністю.

Саме в цей день звертається новообранної міської влади голова Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю «Велід» Віктор Булка, сподіваючись на розуміння:

 - Рішення виконавчого комітету Херсонської міськради від 2 листопада 2020 викликало серед людей з інвалідністю велике обурення та нерозуміння щодо порушення (ліквідації) їх законодавчо встановлено права на безоплатний проїзд у громадському транспорті відповідно до статті 38-1 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Тому, як голова ГО "ВООзІ "Велід" та представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю в Херсонській області, офіційно звертаюся до нового мера міста Херсона та депутатського корпусу, щоб розглянули та внесли зміни до вищезазначеного рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради, аби у подальшому не поширювати його дію на дітей з інвалідністю (їхніх супроводжуючих), осіб з інвалідністю першої (їхніх супроводжуючих) та другої групи, яким необхідно діставатися до медичних та соціальних закладів, навчально-виховні та реабілітаційні заклади Херсонської громади, на роботу та з роботи, у години пікового навантаження, у які перевозити цих пасажирів заборонено даним рішенням. НЕ ПОРУШУЙТЕ НАШІ ПРАВА та ПОЧУЙТЕ НАС! - опублікував своє звернення у соцмережі голова ГО "ВООзІ "Велід" Віктор Булка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #день людей с инвалидностью
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...