Голова правління Креді Агріколь урочисто відкрив відділення нового формату у центрі Херсона

Креді Агріколь Банк завжди намагається бути там, де його клієнти та водночас робити свій внесок у розвиток регіонів. Банк вже понад 27 років працює на українському ринку та з 2002 року представлений у Херсоні. Регіон славиться своїми досягненнями в аграрній сфері та є стратегічним для розвитку Креді Агріколь.

Голова правління Креді Агріколь урочисто відкрив відділення нового формату у центрі  Херсона, фото-1

Нещодавно топ-менеджмент банку урочисто відкрив відділення нового формату у центральній частині Херсона за адресою вул. Театральна, 13. Банківські послуги європейського рівня відтепер стали ще ближчими до жителів міста та його гостей.

Двоповерхове відділення з депозитарієм розміщене у новій сучасній будівлі та обслуговує всіх клієнтів, в тому числі в сегменті преміум. Це перше відділення в Південному макрорегіоні, яке трансформували в рамках масштабної модернізації мережі банку. Знакову для банку та регіону подію відвідав топ-менеджмент Креді Агріколь.

Голова правління Креді Агріколь урочисто відкрив відділення нового формату у центрі  Херсона, фото-2

Карлос де Корду, голова правління Креді Агріколь відзначив, що банк робить все можливе, щоб клієнти відчували турботу та надійне плече поруч: «Всупереч кризі ми продовжуємо розвивати банк, оновлюємо мережу відділень та інвестуємо в діджитал-канали. Все це для того, аби бути корисними для клієнтів, аби вони завжди мали свободу вибору: відвідати сучасне відділення чи отримати повноцінний банківський сервіс дистанційно. В будь-якому разі ми гарантуємо комплексний підхід, високі стандарти обслуговування та ефективні рішення. Більше того, ми прагнемо, щоб клієнти зверталися до банку не тільки за фінансовими порадами, а й за позитивними враженнями. Впевнений, що мережа комфортних, сучасних та функціональних відділень нового формату будуть максимально сприяти цьому!»

У новому відділенні розташована зона самообслуговування 24/7, яка дозволяє в будь-який час здійснювати широкий перелік операцій із картками, рахунками та готівкою. Також тут є сучасний депозитарій для зберігання цінностей клієнтів, зона очікування, де відвідувачів пригощають кавою, комфортний простір для обслуговування фізичних осіб та бізнесу та окрема затишна зона преміум-банкінгу.

Голова правління Креді Агріколь урочисто відкрив відділення нового формату у центрі  Херсона, фото-3

Директор Південного макрорегіону Креді Агріколь Банку Олександр Генкін зауважив, що відділення банку в Херсоні вже протягом тривалого часу демонструє впевнене зростання: «Серед бізнесу найбільш активними є клієнти агропромислового комплексу. Банк пишається довготривалими та надійними партнерськими відносинами, адже саме на цьому ґрунтується наша робота з усіма клієнтами».

Серце відділення нового формату у Херсоні ─ його команда: дружня, професійна та завжди готова вирішувати завдання будь-якої складності. Галина Дмитренко вже 17 років очолює колектив Регіонального відділення Креді Агріколь у Херсоні. Під час заходу вона відзначила відданість кожного працівника команди своїй справі: «Я пишаюся банком і нашою командою. Кожен спеціаліст робить все, аби бути корисним нашим клієнтам, працює з душею та на результат. Задоволений сервісом клієнт, зазвичай, приводить до нас свою родину, рекомендує своїм партнерам та купує перехресні продукти. Безкінечно пишаюся нашими клієнтами, які незважаючи на турбулентність на ринку, зміни економічної та політичної ситуації в країні, залишаються вірними нашому банку. Серед наших клієнтів ― підприємства, що займають лідируючі позиції в сегментах аграрного виробництва та переробки, торгівлі, промисловості та послуг, топ-менеджери компаній та власники бізнесу, а також пересічні громадяни. Двері нашого відділення гостинно відкриті для всіх!»

Голова правління Креді Агріколь урочисто відкрив відділення нового формату у центрі  Херсона, фото-4

Завітайте у відділення нового формату Креді Агріколь Банку у Херсоні за адресою вул. Театральна, 13. В період карантину відділення працює з 09:00 до 17:00 з перервою на обід з 13:00 до 14:00. В звичайному режимі відділення відкрите з 09:00 до 18:00, каса працює з 9:00 до 17:00.

Банк Креді Агріколь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии