• Головна
  • Двадцять дев’ять команд стартували у новому турнірі «Кубок За Динамо Київ» у Херсоні (ВІДЕО)
10:29, 6 березня 2013 р.

У розіграші Великого кубку у чвертьфіналі таксисти вибили одного з головних претендентів на перемогу «Світові Традиції» у серії після матчових пенальті. За сім секунд до закінчення другого тайму Олександр Михайлов з команди «Рехтех Оптіма фарм» забив вирішальний м’яч і вивів свою команду до півфіналу у протистоянні з «Феніксом». «Будмікс» без особливих перешкод здолав «Кристал» 5:3. Команда «Обленерго» впевнено переграла «Стелс» 5:1. В чвертьфіналах Малого кубку сенсації не було «Легіон» довів свою перевагу над «Crips-9» 3:2, «Гринлайф» завдяки двом точним ударам Дмитра Савоніка переграв «Скіфію» 2:1. «Морська Академія» перемогла ФК «Свисток» 7:2 і в останньому матчі переможець визначився у серії пенальті. «ЦУМ» по ходу матчу мав перевагу над «Барсою» 4:1, але на останніх хвилинах другого тайму рахунок став нічийним 4:4, у серії пенальті перемога «Барси» 2:1. Отже чотири команди залишилось у Великому кубку та чотири у Малому..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію