• Головна
  • Нострифікація медичного диплома в Польщі
Реклама
22:51, 28 грудня 2019 р.

Нострифікація медичного диплома в Польщі

Реклама
Картинки по запросу Нострифікація медичного диплома в Польщі

Картинки по запросу Нострифікація медичного диплома в Польщі

Останнім часом випускники вищих навчальних закладів України хочуть працювати за фахом за кордоном. Чому? Тому що інші країни надають набагато більше можливостей для самореалізації та становлення себе, як фахівця. Нові обладнання, високі заробітні плати, новітні технології − про все це українські фахівці можуть лише мріяти. Сьогодні, Польща дає багато різноманітних пропозицій для спеціалістів з України. Але для того, щоб отримати роботу потрібно нострифікація диплома. Якщо ви наприклад лікар, то після нострифікації, у вас з'явиться шанс працювати у медичних закладах Польщі, та отримувати заробітну плату на рівні з польськими фахівцями.

Що таке нострифікація? Це юридичне визнання на території конкретної держави диплома, який був виданий іншою державою. Даний процес, якщо проходити його у Польщі включає декілька обов'язкових процесів. Перш за все треба зібрати всі необхідні документи для нострифікації:

·заява;

·автобіографія;

·атестат середньої освіти;

·диплом медичної освіти.

Всі документи обов'язково повинні бути переведені на польську мову. Але слід пам'ятати, що у кожному закладі свої правила. Тому краще уточнювати ці моменти на сайті Вуза. Зібрані документи ви можете надіслати за допомогою рекомендованого листа, або відвезти самостійно. Проходження цієї процедури в Польщі дуже зручно, тому що країни є сусідами, ментально близькі та національні мови дуже схожі.

Повна нострифікація починається з того, що вам необхідно буде вивчити професійну медичну термінологію та польську мову. Ви повинні вільно спілкуватися цією мовою. Але не слід розраховувати на те, що одразу після нострифікації ви одразу будете прийняті на роботу. Цей процес дуже тривалий. Ви повинні цілий рік здобувати досвід у клініках Польщі. І тільки після цього ви маєте право претендувати на вакансію лікаря, якщо вдало пройдете цей процес.

Щоб пройти нострифікацію диплома вам необхідно:

·обрати медичний вищий заклад з відповідною лікарською спеціалізацією;

·подати пакет документів до Вузу;

·сплатити послугу та надати чек;

·дізнатись дату наукової ради.

На підставі успішного проходження нострифікації вас буде допущено до екзамену.

Кожний Вуз встановлює свої ціни на даний процес. Період проходження норстрифікації складає приблизно три місяці. Тому ви повинні продумати те, що цей період вам треба буде витрачати гроші на їжу та оплату квартири.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...