Вершина успіху: "БізнесПозика" - компанія року

Фінансова компанія «БізнесПозика» отримала авторитетне на бізнес ринку звання - «Компанія 2018 року». Щорічно рейтингове агентство «Всеукраїнський галузевий аналітичний центр» проводить дослідження, за результатами яких присвоює конкретній бізнес-організації статус «Компанія року». 


«БізнесПозика» - фінансова організація, яка видає короткострокові кредити ФОП і СПД, без застави та поручителів, на закупівлю товару або обладнання, розвиток або розширення бізнесу, оплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття торгової точки, будь-які інші потреби підприємства.

Мета компанії - зробити процес отримання фінансування простим, доступним і прозорим, щоб клієнти могли зосередитися на дійсно важливому - розвитку своєї справи.

Компанія, що відповідає на запит ринку

До того, як компанія почала успішно видавати короткострокові кредити, її представники особисто спілкувалися з підприємцями і ФОПами. Вони дізналися про їх найчастіші проблеми, які були пов'язані з тим, що отримання кредиту в банку - це дуже складний, довгий, а іноді і неможливий процес. А для бізнесу дуже часто потрібні «швидкі гроші для закриття або оплати оренди, видачі зарплати, покупки нового обладнання тощо. А гроші, які знаходяться в певний момент в обороті, неможливо використовувати.

На основі аналізу таких проблем народилася ідея створити мікрокредитну організацію для підприємців з продуктом націленим на їх вирішення. Після чого ідея реалізувалася в бізнес організацію. Компанія почала пропонувати послуги на ринку підприємців, успішно налагоджувати головні процеси і створювати мережу відділень.

Зараз компанію «БізПозика» представляють відділення в дев’ятнадцяти містах України, таких, як: Київ, Харків, Львів, Хмельницький, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Полтава, Житомир, Чернівці, Херсон, Івано-Франківськ, Рівне, Ужгород, Луцьк, Миколаїв, Чернігів, Кривий Ріг, Черкаси. Надалі мережу відділень керівники компанії планують розширювати.

Виходячи з мети організації, робити процес отримання фінансування простим, доступним і прозорим, в реальності весь процес кредитування так і здійснюється. Адже для того, щоб отримати кредит в «БізнесПозика», потрібно всього лише ідентифікаційний код, паспорт (або посвідка на постійне проживання), а також активне ведення підприємницької діяльності, навіть без зареєстрованого ФОП / СПД або клієнт тільки почав займатися підприємництвом і ще має «нульові» звіти. 

Історії успіху - натхнення компанії

Наскільки доступним і результативним є процес оформлення кредиту в компанії «БізнесПозика» можна побачити на прикладі success stories наших клієнтів.

Наприклад, швачка, працюючи на дому, хотіла збільшити обсяги виробництва, а в оформленні кредиту банк їй відмовив. Взявши позику в «БізнесПозика», жінка придбала необхідні тканини і обладнання та успішно реалізувала задумане ставши постійним клієнтом компанії. Зараз у неї власне ательє.

Ще один успішний приклад: постійний клієнт компанії «БізнесПозика» орендує бутик у торговому центрі, вартість оренди - приблизно 100 000 гривень в місяць. У компанії він оформляє кредити для закупівлі товару за вигідною ціною, щоб закрити оплату оренди або видати зарплату.

Ефективна програма лояльності для клієнтів

Одним з найбільших досягнень компанії «БізнесПозика» є надзвичайно вигідна акційна пропозиція для всіх нових клієнтів «Кредит удвічі дешевше». Головні переваги даної пропозиції: всі нові клієнти отримують унікальну можливість вигідно скористатися послугами компанії на акційних умовах - оформити кредит від 10 000 до 100 000 гривень з виплатою за нього лише половини відсотків.

Бути корисними для клієнтів - отримувати їх схвальний фідбек

Компанія «БізнесПозика» - клієнтоорієнтована і постійно покращує сервіс для підвищення репутації. Позитивні відгуки тільки допомагають в цьому переконатися. Володимир, м. Чернігів: «На відміну від інших, якщо раптом немає можливості розрахуватися, то в компанії працюють нормальні адекватні люди, які можуть увійти в становище. Взагалі, якщо користуватися МФО або ФО, то вони номер 1»; Ольга, м.Рівне: «Дуже адекватні кредити і люди, що працюють там»; Сергій, м.Чернівці: «Шановні українці, я раджу всім цю команду і цей сайт. Вони дійсно працюють на благо українцям. Сам брав у них позику, і через півгодини гроші були на карті. Це не лохотрон, це справедлива і чесна команда».

Зв'язатися і скористатися послугами компанії «БізнесПозика» можна декількома способами: звернутися безпосередньо до відділення, зайти на сайт: https://bizpozyka.com або зателефонувати за номером телефону: 0-800-211-503.

Зі званням «Компанія року» організація «БізнесПозика» буде гордо і ще більш відповідально функціонувати на ринку кредитних послуг. Всі подальші дії будуть пов'язані з підняттям рівня довіри від клієнтів, спрощенням системи кредитування і розширенням мережі відділень.

БізПозика Bizpozyka БізнесПозика BusinessPozyka БизнесПозыка БизПозыка biznes pozyka
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Пока еще никто не оценил
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
Генеральный директор ООО «Центр повышения эффективности в животноводстве» Николай Бабенко, ссылаясь на данные Продовольственной и сельскохозяйственной организации Объединенных Наций,  проинформировал, что потребление мяса и молока украинцами в 2-3 раза меньше физиологической нормы. Причина — в стоимости продукта, считает Николай Бабенко. Об этом сообщает УНН. «В любом супермаркете Польши, в «Ашане», «Метро», 1 литр молока стоит от 12 гривен, 1 кг свинины —...
Происшествия
16 января пиротехническая группа Главного управления ГСЧС в Херсонской области изъяла и уничтожила две минометные мины калибром 82 миллиметра. Это были старые мины времен Второй мировой войны. Боеприпасы нашли жители населенного пункта Александровка, который находится в Каланчакском районе Херсонской области. Об этом сообщает пресс-центр Главного Управления Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям в Херсонской области. Спасатели обращаются...
Культура
19 января херсонцев приглашают на мастер-класс фотохудожника Стаса Остроуса. Об этом сообщается на официальной странице в социальных сетях БО «Інша».    Стас Остроус родился в 1972 году в городе Жмеринка. Начал фотографировать в 2012 году. Член UPHA (Украинская фотографическая альтернатива) и коллектива MYPH. Участник украинских и международных выставок. Участник главной экспозиции международного фестиваля «Batumi Photodays» (2016, 2019). Попал в  шорт-лис...
Общество
Уже несколько лет журналисты задают чиновникам и мэру Херсона Владимиру Миколаенко вопрос — почему в Херсоне используют ржавые, незакрывающиеся баки, которые стоят на открытых площадках? Казалось бы, так очевидно, что нужно сменить баки на пластиковые, с закрытой крышкой, и обустроить для них закрытые площадки. Тогда город станет в разы чище — не будет мусор разноситься ветром, не будет запаха у помоек. Однако такие простые решения не для нас. В Херсоне м...
Бизнес
В прошлом, 2019 году, производство молока в Украине сократилось на 3,7% по сравнению с 2018 годом. Об этом сообщает Государственная служба статистики Украины. В прошлом году в Украине было произведено около 9,69 миллионов тонн молока, что на 3,7% меньше, чем за 2018 год. Cельскохозяйственные предприятия произвели 2,72 миллионов тонн молока, что на 1,4% меньше, чем в 2018 году, частные хозяйства — 6,97 миллионов тонн, на 4,6% меньше. Больше всего молока в 2...
Культура
Легендарная «Тачанка» будет первым экспонатом Музея монументальной пропаганды. Так решили глава Украинского института национальной памяти Антон Дробович, министр культуры Украины Владимир Бородянский и глава Херсонской ОГА Юрий Гусев. Интересное предложение по «декоммунизации» тачанки внес директор Одесского  художественного музея, известный художник Александр Ройтбурд. Об этом написали на официальной странице Южного отделения Украинского института национа...
Общество
На пpодажу в 2020 году выcтавлены пpедпpиятия, которые входят в пеpечень большой пpиватизации. В 2019 году план по их продаже был выполнен на три процента. Пеpечень пpедпpиятий большой пpиватизации опубликован в газете Фонда гоcудаpcтвенного имущеcтва «Ведомоcти пpиватизации». В этот cпиcок входит и Хеpcонcкая ТЭЦ. АО «Хеpcонcкая ТЭЦ» — кpупнейшее теплоcнабжающее пpедпpиятие Хеpcона. От нее обогpеваютcя в отопительный cезон 576 многоэтажных домов. ТЭЦ, кpо...
Политика
Украинский политзаключенный в Россмйской Федерации Александр Шумков новогодние праздники встретил в общем отряде. Однако 10 января его снова отправили в ШИЗО. Об этом он написал латвийской активистке Татьяне Лазде. Копия письма была передана в украинские средства массовой информации. Об этом сообщает Укринформ. «Я 2 недели побывал в общем отряде. Правда, это письмо снова пишу вам из ШИЗО, в пятницу, 10 января, дали 11 суток за очередной отказ от работы», —...
Хочется верить
Обнародован дoпoлнительный перечень медицинских уcлуг, кoтoрые пациенты в Херсоне и области cмoгут пoлучить беcплатнo даже в чаcтных клиниках с весны текущего года. Cреди них - лечение инcульта и инфаркта, а также диагнocтика при этих cocтoяниях, ведение рoдoв и другие. Интересно, что пoлучить помощь пациент cмoжет в любoй клинике, располагающей необходимым персоналом и оборудование, еcли oна заключила дoгoвoр c Нациoнальнoй cлужбoй здoрoвья. Как cooбщает...