
16:42, 14 листопада 2018 р.
Тепло до осель херсонців дійде не раніше вихідних

У Херсоні без тепла залишаються майже 600 будинків, у школах впровадили вимушені канікули, мерзнуть навіть лікарні.
"Херсонгаз" розпломбував систему подачі газу. До внутрішньобудинкових систем теплоносій надійде через три-чотири дні, повідомляє Уніан.
Крім того, не відомо, на яких умовах запустили ТЕЦ. Херсонці кажуть, що навіть якщо ТЕЦ запустили на мазуті, то контракти на постачання газу не підписані і називають це окозамилюванням.
Сьогодні місцеві жителі провели біля будівлі облдержадміністрації акцію протесту з вимогою підключити до опалення 588 багатоквартирних будинків. На акцію зібралися близько 50 осіб, які відгукнулися на заклики активістів. Також у ній взяли участь депутати міськради Херсона.
За словами одного з організаторів акції, громадського активіста Людмили Чайки, мета акції - не лише висловити протест у зв'язку з критичною ситуацією з теплопостачанням у місті, а й звернути увагу влади на те, що проблеми Херсонської ТЕЦ на початку кожного опалювального сезону - явище, яке відбувається вже не перший рік.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
13:30
4 грудня
09:23
4 грудня
Спецтема