![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
14:02, 18 жовтня 2018 р.
В Херсонській області щороку фіксується 3 тисячі фактів насильства в сім’ї
![В Херсонській області щороку фіксується 3 тисячі фактів насильства ... В Херсонській області щороку фіксується 3 тисячі фактів насильства в сім’ї](/dist-assets/images/cap.jpg)
90% звернень надходить від жінок.
У Новій Каховці пройшла регіональна конференція «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству на рівні територіальної громади». Під час форуму заступник міністра соцполітики Наталія Федорович зазначила, що насильство над жінками і домашнє насильство – суттєвий виклик для українського суспільства.
— Херсонська область не є виключенням – в області щороку фіксується понад 3 тисячі звернень за фактами насильства в сім’ї, з яких 90% надходить від жінок, — повідомила Федорович.
На місцевому рівні необхідне створення мобільних бригад та притулків для постраждалих від насильства.
— В області завдяки підтримці Фонду народонаселення ООН створені 4 мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, результати діяльності яких доводять необхідність їх існування. За півроку мобільними бригадами в області надані соціальні та психологічні послуги у 790 випадках домашнього насильства, — підкреслив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...