Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Про пожежу повідомили місцеві мешканці.
До ДСНС зателефонували херсонці, які проживають на вулиці Причальна, і повідомили про те, що біля залізничної дороги горить сміття. За вказаною адресою було направлено черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Корабельного району м.Херсона, повідомили в ГУ ДСНС у Херсонській області
По прибуттю до місця пожежі вогнеборці відразу приступили до гасіння і оперативно ліквідували загоряння.