Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Невідомий чоловік вирвав з рук дитини мобільний телефон.
У місті Скадовськ поблизу стадіону до 13-річної дівчини підбіг невідомий чоловік та вирвав з рук мобільний телефон. Потерпіла запам’ятала прикмети невідомого та назвала їх працівникам поліції, повідомили в ГУ НП у Херсонській області.
Працівники Скадовського відділення поліції встановили особу зловмисника, ним виявився раніше судимий 41-річний житель одного з сіл. Він продав телефон дівчинки, але поліцейські встановили особу покупця і вилучили у нього мобільний.
Зловмиснику обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України «Грабіж» (карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років).