Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
В одному з сіл Генічеського району за 10 днів невідомий тричі обікрав приміщення амбулаторії. Виніс металеві стелажі, сантехніку та демонтував паркан. Оперативники встановили особу підозрюваного, яким виявився 23-річний місцевий житель. Про це повідомляє Відділ коммунікації поліції області.
Чоловік раніше судимий за майнові злочини та наркозалежний. Поліцейські встановили місця збуту викраденого і незабаром майно повернуть в амбулаторію. Зловмисник перевіряється на причетність до інших кримінальних правопорушень на території району.
Відкриті кримінальні провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» (карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років).