• Головна
  • Яка доля херсонського «Зеленого театру»?
16:00, 18 вересня 2018 р.

Яка доля херсонського «Зеленого театру»?

Яка доля херсонського «Зеленого театру»?

«Зелений театр» у Шевченківському парку стаа притулком для безхатьків та стихійним звалищем у самому центрі Херсона. Об‘єкт понад 8 років перебував у арешті та по ньому йшла судова тяганина між міською радою і підприємцями, які взяли будівлю в оренду.

«Через арешт ми не могли приймати ніякі дії по даному об‘єкту. Не класти цеглу, не вивозити сміття, буквально нічого, оскільки все було арештовано. Півроку тому міська рада виграла суд і будівля «Зеленого театру» була повернута громаді», - говорить директор КП «Парки Херсона» Сергій Білоковиленко.

Рятувальним «ковтком повітря» для «Зеленого театру» мало стати святкування 240-ї річниці заснування Херсона. Біля нього навіть була святкова локація, яка повинна була привернути увагу громадськості та міської ради до проблем «Зеленого театру».

«Ми плануємо разом із владою повернути «Зелений театр», - заявив на прес-конференції режисер театру ім. М. Куліша Сергій Новачук.

Натомість, до дня міста були, лише, закладені дверні та віконні отвори.

«Поки питання з даним об‘єктом залишається невирішеним. Туди потрібно було обмежити доступ безхатьків, оскільки вони натаскували туди сміття, влаштовували пиятики, зі спортивного майданчика скручували металеві деталі. Це просто тимчасова міра, яка необхідна, аби зберегти саму будівлю від подальшого руйнування та від того, аби там не ставалися нещасні випадки», - заявив Білоковиленко.

Що ж стосується питання реставрації «Зеленого театру», то директор КП «Парки Херсона» відповів, що для даних робіт не передбачено ні проекту, ні фінансування.

«У нас, як у КП «Парки Херсона», немає цієї програми та на неї не передбачено фінансування. Тут повинне бути бачення, що робити з «Зеленим театром». Для реставрації необхідні творчі люди, які зможуть вирішити, що далі робити з даним об‘єктом. На мою думку, найкращий варіант для міста - це знайти підприємця чи громадську організацію, яка б взяла цей об‘єкт в оренду», - додає Білоковиленко.

Тож наразі, вектор розвитку «Зеленого театру» залишається невідомим.

Антон Костюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #зелений #театр #паркиХерсона #КП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...