Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Третє гумористичне змагання "Кубок сміху" відбудеться у Херсоні 30 вересня. На глядачів чекають виступи команд з різних міст України та лише позитивний настрій, кажуть організатори.
"Гумористичне змагання серед команд з Херсона, Миколаєва, і інших міст. Команди позмагаються в конкурсах «Фрістайл», «Батл» та навідь «Імпровізація». Вас чекає позитивний вечір, який продовжить Вам життя", - говорять організатори.
"Кубок сміху" відбудеться у Палаці молоді та студентів (ДКТ). Початок о 18:00.