Херсонці знову обурені роботою громадського транспорту

Херсонці знову обурені роботою громадського транспорту, Юрий Лобачев

Мешканці Херсона знову скаржаться на роботу громадського транспорту. 3 вул. Безроднього зранку неможливо дібратися на роботу та навчання, оскільки не ходять маршрутки. Через це на зупинці утворилося велике скупчення людей, які просто не можуть поїхати. Про це у соціальній мережі повідомляє місцевий мешканець Євген Литвин.

«8:00 кінцева вулиці Безоднього. Понеділок почався», - говорить Євген.

Натомість, начальник управління транспорту Марина Віркун заявила, що маршрутки ходять, а так довго доводиться чекати через збільшення пасажирів шкільного віку.

«У нас на лінію виїхали маршрутки 49 та 20. Сьогодні збільшилася кількість пасажирів шкільного віку і тому збільшився час очікування маршрутки. Транспорт знаходиться на лінії з 7:30 ранку, особливо на Таврійському мікрорайоні. Транспорт є, але збільшилась кількість пасажирів», - говорить Віркун.

Оскільки маршрутки – це дійсно проблема Херсону то ми вирішили провести опитування, в ході якого дізналися найпроблемніші маршрути та проблеми маршрутного транспорту взагалі, на думку херсонців.

Мешканці міста виділили такі маршрути, як №48 (98 голосів), №3 (65 голосів), №38 (55 голосів) та №30, 34, 29 (37 – 30 голосів). Також на думку херсонців, більшість маршруток погано виходять на маршрут у вечірній час.

«У нашому місті взагалі незрозуміло, що відбувається з громадським транспортом. Ввечері після 19 години він просто не ходить», - висловлює своє обурення Інна Сандул.

Дане питання прокоментувала Марина Віркун і зазначила, що ввечері маршрутки ходять, але в малій кількості.

«Стосовно вечірніх перевезень, на сьогодні ми працюємо над вирішенням цього питанням. Проблема полягає у тому, що працює лише одна зміна, а період керування повинен бути не більше 9 годин. Наразі ми заповнюємо книжки водія та встановлюємо GPS - трекери, аби контролювати час роботи маршруток. Також ми плануємо збільшити кількість інтервалу, оскільки це дасть змогу залишити більшу кількість автобусів на вечірній час. Автомобілі залишаються у пізній час, але вони у меншій кількості», - говорить Віркун.

Також вона додала, що проблема полягає у відсутності кадрового забезпечення водіями та ремонтною бригадою, оскільки всі спеціалісти виїздять працювати закордон.

На питання стосовно проблемних маршрутів Острів – ХБК та маршруту №29 начальник транспорту міста говорить, що на маршруті Острів – ХБК працює дві автобуси та один тролейбус, а 29 маршрутка ходить до 10 години вечора.

Також вона додала, що дані питання буде винесено на сьогоднішню нараду для подальшого їх розгляду та вирішення.

Антон Костюк

Херсон транспорт робота віркун
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии