• Головна
  • Інспекція з благоустрою пройшлася рейдом по Херсону
19:35, 4 серпня 2018 р.

Інспекція з благоустрою пройшлася рейдом по Херсону

Інспекція з благоустрою пройшлася рейдом по Херсону

На виконання вимог працівників Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона головою правління ОСББ "Каскад" вжито заходи реагування щодо ліквідації будівельного сміття, що було розташоване на прилеглій території житлового будинку по Бериславському шосе, 10-Д. Порушення усунуто.

За зверненням громадян стосовно несанкціонованого складування будівельного сміття на прилеглій території житлового будинку по вул. Стрітенська, 11, спеціалістами Інспекції здійснено перевірку. За результатами перевірки керівнику ТОВ КК "Нове місто" надано припис з вимогою про вжиття заходів реагування щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.

Інспекція з благоустрою пройшлася рейдом по Херсону, фото-1

За зверненням громадян стосовно складування твердих побутових відходів на прилеглій території житлового будинку по вул. Комкова, 87, корпус 2, спеціалістами Інспекції здійснено перевірку. За результатами перевірки керівнику ТОВ КК "Нове місто" надано припис з вимогою про вжиття заходів реагування та приведення прилеглої території житлового будинку до задовільного санітарного стану.

На виконання вимог працівників Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона головою правління ОСББ "Комкова 92" вжито заходи реагування щодо ліквідації випадкового сміття яке розташоване було на прилеглій території житлового будинку по вул. Комкова, 92. Порушення усунуто.

На виконання вимог працівників Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона керівником ПП "Жилсервіс" вжито заходи реагування щодо ліквідації випадкового сміття із прилеглої території контейнерних баків розташованих за адресою вул. Дорофеєва, 20, 20-А,. Порушення усунуто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інспекція #порушення #Херсон #сміття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...