Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
31 липня до Служби порятунку м.Херсона зателефонувала стурбована жителька з будинку на вул.Котляревського Корабельного району. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Херсонській області.
Вона проживає на 4-му поверсі і відчула сильний запах диму. За вказаною адресою виїхало 3-и чергових відділення 14-ї і 20-ї пожежно-рятувальних частин. Прибувши за місцем виклику пожежні встановили, що осередок диму на 3-му поверсі. Одягнувши апарати захисту органів дихання вони ввійшли до квартири і з’ясували, що задимлення сталося від короткого замикання в електропрасці.
Завдяки небайдужості жінки вдалося уникнути подальшого горіння і врятувати помешкання, власниці, якої вдома не було.