![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
16:31, 21 липня 2018 р.
Херсонські спортсмени знову на висоті
![Херсонські спортсмени знову на висоті, фото-1 Херсонські спортсмени знову на висоті, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
На чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку, який триває у французькому Парижі з 14 по 22 липня, бере участь спортсменка з Херсонщини - Світлана Півень. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
17 липня дівчина виборола золоту нагороду в метанні диску, в штовханні ядра - була п'ятою. А вже 19-го - здобула срібну нагороду в метанні спису.
Привітав Світлану та її тренерів Андрющенко С.І., Малашенко Р.А. зі спортивними здобутками голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв: «Дякую за те, що прославляєте Херсонщину і Україну на міжнародних стартах у нелегкі для держави часи. Бажаю спортсменці міцного здоров‘я, бути ще сильнішою і спритнішою у подальших змаганнях».
Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку триватиме ще два дні, тому перелік здобутих українцями нагород закривати ще зарано.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...