![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
16:42, 20 липня 2018 р.
На Херсонщині крадуть квіти з клумб
![На Херсонщині крадуть квіти з клумб, фото-1 На Херсонщині крадуть квіти з клумб, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Жителі Голої Пристані не оцінили старань влади міста націлених на благоустрій. На набережній з клумб хтось позривав квіти. Про це повідомила повідомила керівник Відділ культурі Голопристанської міськради Наталя Ярова у соцмережах.
«Прикро, але деякі містяни не оцінили ініціативу, бо, на жаль, спостерігається тенденція вандалізму над елементами благоустрою. Варто зауважити, що у Голій Пристані в різних районах встановлено камери відеоспостереження, тож крадії обов’язково будуть знайдені і покарані. Проте хочеться, щоб люди були законослухняними не через ймовірність бути покараними, а завдяки власному сумлінню та совісті», - пише жінка
Наталя звертається до місцевих жителів з проханням не знищувати те, що для них створено та попереджувати такі випадки, а уразі виникнення подібної ситуації викликати поліцію.
«Давайте разом будемо берегти своє місто, розвивати його, дбати про чистоту та порядок», - закликає Наталя Ярова.
Автор: Ілона Дєгтярьова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...