Відбулось засідання за "круглим столом" щодо протидії торгівлі людьми в Україні та за її межами

Відбулось засідання за "круглим столом" щодо протидії торгівлі людьми в Україні та за її межами, фото-1

19 липня відбулося засідання «за круглим столом» на тему: «Процедура по ідентифікації та забезпеченню захисту та допомоги постраждалим від торгівлі людьми, дітям без супроводу, особам з дітьми, які перебувають у кризовій ситуації і особам без громадянства». Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Засідання відбулось за участі експертів Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Молдові та громадської організації «Херсонський обласний центр «Успішна жінка» та керівників обласної державної адміністрації.

Під час засідання обговорили Стратегію взаємодії національних систем перенаправлення (НСП) України та Молдови. Позитивний досвід і виявлення складності в ідентифікації та наданні допомоги в реінтеграції постраждалих від торгівлі людьми, дітей без супроводу, осіб, які перебувають у кризовій ситуації, осіб без громадянства.

Про це біль докладно розповіли експерти Місії МОМ в Молдові.

Обговорили шляхи міждержавного співробітництва і взаємодії органів міграційної служби, міністерства юстиції і консульських установ з надання правової допомоги в оформленні (відновленні) документів, при документуванні осіб без громадянства, при встановленні належності до громадянства, і в легалізації документів.

Конкретно цікавими стали шляхи надання як у Молдові, так і в Україні постраждалим психологічної, юридичної, грошової допомоги і навіть випадків представлення особи в суді.

Про особливості українського законодавства з вищезазначених питань розповів начальник відділу сім’ї, гендерної політики та оздоровлення дітей Департаменту соціального захисту населення Іван Погорілий.

Він зазначив, що на сьогодні європейськими організаціями Закон України «Про протидію торгівлі людьми» вважається одним із кращих на пострадянському просторі.

Також під час засідання «за круглим столом» розглянули актуальні питання попередження торгівлі людьми. Стратегія виявлення, ідентифікації та повернення громадян Молдови відповідно до змін Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

Херсон ОДА торгівля людьми круглийстіл
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі