Херсонці допомагають відкрити регіональний центр променевої терапії

Фото з офіційного сайту обласного онкологічного диспансеру, 1. Ирина Салихова (Снигур)
Фото з офіційного сайту обласного онкологічного диспансеру

Кількість хворих на онкологію у Херсонській області значно зросла. У зв`язку з цим Херсонський обласний онкологічний диспансер порушив питання щодо відкриття регіонального центру променевої терапії.

Головний лікар диспансеру Ірина Сокур зазначила, що приміщення повністю готове для відкриття, але не має належного обладнання, яке коштує понад 400 млн грн. Сьогодні хворі змужені їхати на околицю міста, аби отримати лікування. Обладнання застаріле, воно не відображає конкретну дозу опромінення та не відповідає сучасним нормам. Працівники закладу звернулися по допомогу до благодійних фондів, бізнесменів, а також до громадян.

«Відповідно до сесійних рішень районних рад і рад ОТГ з міст потрібно зібрати 17 млн, з районів – 20 млн, а з ОТГ – 8,8 млн. Нині на рахунок закладу надійшло 8 млн гривень. Також активну участь беруть громадські організації та жителі міста. Від них отримано 150 тис гривень. Ми розуміємо, що це маленькі надходження, але з кожної краплини складається велика сума, яка нам необхідна», - прокоментувала Сокур.

Відомо, нещодавно у приміщенні онкологічного диспансеру відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, на якому обговорили важливі питання та онкологічні захворювання. Депутати й чиновники заслухали прохання головного лікаря та обіцяли посприяти в придбанні лінійного прискорювача.

онкодиспансер Херсон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі