![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
11:49, 16 липня 2018 р.
У вихідні служба порятунку приймала гостей
Вчора до Каховських рятувальників на екскурсію завітали гості - мешканці міста Каховка з дітлахами та колега-рятувальник з Німеччини зі своєю дружиною. Спочатку ознайомили гостей з підрозділом та особливостями професії рятувальника. Продемонстрували техніку та обладнання, якими користується пожежно-рятувальна служба під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій.
Цікаво було поспілкуватись з колегою з Німеччини, який поділився своїм досвідом. Фахівці ДСНС нагадали присутнім правила безпеки на воді, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, як телефонувати до пожежної частини у випадку виникнення пожежі та яку інформацію необхідно повідомити. Також поспілкувались про дотримання пожежної безпеки в екосистемах та під час відпочинку в лісових масивах, а також навели приклади масштабних пожеж, які виникають через нехтування цими правилами.
ГУ ДСНС України у Херсонській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...