• Головна
  • Херсонська обласна служба зайнятості забезпечила роботою 14,0 тис. осіб
11:05, 12 липня 2018 р.

Херсонська обласна служба зайнятості забезпечила роботою 14,0 тис. осіб

Херсонська обласна служба зайнятості забезпечила роботою 14,0 тис. осіб, фото-1

У січні-червні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 19,8 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 7,3 тис. зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 14,0 тис. осіб. Упродовж січня-червня 2018 року роботодавці області надали до служби зайнятості 15,3 тис. вакансій, що на 4% більше минулорічного показника. В середньому по Херсонській області на 01 липня 2018 року на одну вакансію претендувало 6 осіб, які шукали роботу.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-червня 2018 року 183 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 3,9 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані. З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 3,1тис. осіб з числа безробітних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсонщина #центр #зайнятості #робота
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...