Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
З метою запобігання виникнення нещасних випадків на воді працівники Служби порятунку Каланчацького району проводять кожного тижня рейди по місцях масового відпочинку населення на воді. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Херсонській області.
4 липня рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед відпочивальників селища Хорли. Фахівці вручили людям пам’ятки та листівки із правилами поведінки на воді та провели профілактичні бесіди з громадянами.
Окрім цього, нагадали відпочиваючимпро важливість та вміння надавати першу медичну допомогупотопаючому, та що робити при тепловому ударі. Люди дякували рятувальникам за турботу та обіцяли дотримуватися правил безпеки.