• Головна
  • На Херсонщині зменшився обсяг промислового виробництва
16:03, 28 червня 2018 р.

На Херсонщині зменшився обсяг промислового виробництва

У травні 2018р. порівняно з квітнем 2018р. промислове виробництво збільшилось на 7,3%, а порівняно з травнем 2017р. – зменшилось на 1,3%.За підсумками січня–травня 2018р. обсяг виробництва зменшився на 0,5%. Про це повідомляє обласне управління статистики.

Зменшення випуску продукції спостерігалось на підприємствахз металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання на 27,4%, з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 27,3%, з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 8,3%, у машинобудуванні – на 2,9%.

Водночас, збільшення обсягів виробництва продукції спостерігалось на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції на 29,0%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 19,2%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 16,6%, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,5%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсонщина #обсяг #виробництва
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...