Олег Короташ про Ваш вибір

Наш недавній гість, поет і просто патріот Олег Короташ опублікував вчора звернення до українців, до якого мають прислухатися всі свідомі громадяни:

«Дорогі друзі,

як Голова дільничної виборчої комісії, я не маю права агітувати чи публічно обговорювати кандидатів і політичні партії. Але я звертаюся до Вас із проханням прийти 28 жовтня на виборчі дільниці та проголосувати. Я переконаний, що ми вже визначилися із власними уподобаннями та громадянською позицією. Я вірю, що ми зробимо щирий український вибір, бо іншої країни у нас немає.

Хочу нагадати, що кожне одноосібне «не піду», «не вірю», чи «пофіг» – може спричинитися до сотень тисяч байдужостей у межах держави. Ми усі повинні розуміти, що неявка на виборчі дільниці потім буде розподілена за квотою між партіями, що пройдуть до Парламенту.

Колись великий чоловік Махатма Ганді сказав, що для Бога немає релігій; я переконаний, що для українця в Україні не існує поділу на релігії, мови та раси. У нас усіх є спільне громадянство із тими людьми, котрих ми дуже любимо.

Користуючись нагодою, переказую Вам мої вітання із Донбасу.

Слава Україні!

Щиро Ваш, О. К.

26.10.2012, м. Горлівка (Донецька обл.)»

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии