• Головна
  • Держаудитслужба в Херсонській області повернула до бюджету майже 38,1 млн грн.
13:51, 15 червня 2018 р.

Держаудитслужба в Херсонській області повернула до бюджету майже 38,1 млн грн.

Держаудитслужба в Херсонській області повернула до бюджету майже 38,1 млн грн., фото-1

Протягом січня – травня фахівці Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 38,1 млн грн. Для довідки, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить 9,2 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 29 управлінських рішень.

Матеріали 21 ревізій, перевірок державних закупівель та комісійних перевірок передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами розгляду переданих матеріалів розпочато 10 досудових розслідувань, повідомляє прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.

Від початку року херсонські аудитори ініціювали перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення до суду 4 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано 6 заходів впливу (зупинення операцій з бюджетними коштами).

За порушення фінансової дисципліни 58 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до матеріальної, 5 – до дисциплінарної.

До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 1,1 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держаудитслужба #підприємство #фінанси #порушення
12,0
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...