Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
6 червня інспектори Горностаївського районного сектору ГУ ДСНС області відвідали ясла-садочок «Колосок» в с. Каїри.
Під час перевірки стану евакуаційних шляхів та виходів провели практичне тренування персоналу та вихованців по швидкому залишенню приміщень при загрозі або виникненні пожежі (на фото).
Також інспектори звернули увагу на стан засобів пожежогасіння, електрогосподарства, джерел протипожежного водопостачання, стан утримання будівель, повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.
Нагадаємо, що нині проходять позапланові перевірки дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти. А про пожежну безпеку у закладах Херсонщини сайт 0552 повідомляв.