
18:13, 31 травня 2018 р.
Під час гасіння пожежі каховські вогнеборці врятували двох телят

30 травня о 13:39 на пункт зв’язку 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Каховського району надійшло повідомлення від населення про пожежу на приватному подвір'ї на вулиці Водопровідній в селі Малокаховка. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Херсонскій області.
За вказаною адресою було направлено черговий караул підрозділу. На момент прибуття за місцем виклику вогнеборці розвідкою встановили, що горить скирта соломи закидана різним сміттям на площі близько 25 кв.м і вогонь вже перекинувся на фронтон і дерев’яні балки перекриття житлового будинку площею 8 кв.м.
Завдяки вчасному повідомленню рол загоряння вдалося швидко локалізувати пожежу та не допустити її поширення на весь житловий будинок. Ліквідували пожежу о 16:05. Під час її ліквідації вдалося врятували двох телят, які мало не задихнулися від густого диму в поруч прибудованій господарчій споруді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
Вчора
Історія мужнього кримчанина. Центр стратегічних комунікацій та USAID презентували нове відео проєкту «Незламні, бо єдині»
Новини компаній
17:00
26 вересня
Спецтема
Оголошення
11:08, 23 вересня
40
10:15, 22 вересня
1
13:29, 23 вересня
1
live comments feed...