• Головна
  • Співпраця з органами місцевого самоврядування щодо легалізації зайнятості населення
11:22, 25 травня 2018 р.

Співпраця з органами місцевого самоврядування щодо легалізації зайнятості населення

З метою забезпечення прав застрахованих осіб в пенсійному страхуванні, зростання фонду оплати праці та підвищення рівня заробітної плати працюючих у 2018 році управлінням Пенсійного фонду продовжується взаємодія з органами місцевого самоврядування з питань дотримання законодавства про працю та підвищення рівня оплати.

Так, 23 травня 2018 року на черговому засіданні постійної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Суворовської районної у місті Херсоні ради за участю представника управління Фонду заслухано 8 роботодавців, наймані працівники яких отримали заробітну плату в розмірах менших за мінімальну.

В черговий раз звертаємося до громадян та працівників!

Пам’ятайте, легалізація заробітної плати – запорука стабільного майбутнього кожного. Отримуючи заробітну плату в «конвертах», ви маєте забезпечене сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім. Кожна гривня єдиного внеску із заробітної плати, що надійде до бюджету, вплине на забезпечення вашої гідної пенсії.

1RIDZcXPt4peBmJhXUWzZzHFcS_noRH_LaNbK4O1UUAWhM7MeQAp1nbNGdsNTgdN4Jqd9Qh-6Oe_88Jtgaczdl7ih3qTj-DJoFk1va5B97crDwH5EhhtdZ__-ZGuLbDHftcU0lQxUG84eErTVg

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#легальнапраця #пенсія #стаж #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...