• Головна
  • Місцеві бюджети Херсонщини отримали 40 мільйонів гривень акцизного податку
08:41, 23 травня 2018 р.

Місцеві бюджети Херсонщини отримали 40 мільйонів гривень акцизного податку

Місцеві бюджети Херсонщини отримали 40 мільйонів гривень акцизного податку, фото-1

З початку цього року бюджети місцевих територіальних громад Херсонщини отримали майже 40 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Це становить понад 105% прогнозного показника. Лише у квітні суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів, додали до місцевої скарбниці області 9,7 млн грн акцизного податку.

Крім цього, за право здійснювати виробництво, оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, бізнесмени перерахували до місцевої казни таврійського краю 7 млн грн плати за ліцензії. Порівняно з відповідним періодом попереднього року надходження збільшилися на 8%. або 519,3 тис. гривень.

Нагадаємо, що суб’єкти господарювання можуть здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами за наявності у них ліцензій. Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі. На території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – така плата становить 500 гривень.

Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі становить 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст – 250 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсонщина #податок #акциз #фіскали #дфс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...