У Херсоні відбулися громадські слухання щодо присвоєння бібліотеці-філії № 14 імені Миколи Чернявського.

16 травня 2018 р. в приміщенні Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки відбулися громадські слухання щодо присвоєння бібліотеці-філії № 14 Херсонської централізованої бібліотечної системи імені Миколи Федоровича Чернявського.

На слуханнях виступили херсонські науковці, письменники, бібліотекарі та знані городяни, які одноголосно виступали за присвоєння бібліотеці-філії № 14 імені Миколи Чернявського як за своєчасне і важливе рішення.

Микола Чернявський (1868-1938) був відомим українським письменником, херсонським земським діячем, очільником товариства "Українська Хата в Херсоні" (1917). Він протягом кількох десятиліть мешкав у власному будинку на сучасній вулиці Перекопській (район "Військовий форштадт"). Тут він створював свої художні твори, тут зустрічався з іншими очільниками української громади в Херсоні. Бібліотека-філія № 14 Херсонської централізованої бібліотечної системи знаходиться неподалік помешкання Чернявського і є сенс увічнити його таким чином в топоніміці району.

За підсумками обговорення учасники слухань одноголосно підтримали Резолюцію зі зверненням до Херсонської міської ради розглянути на своєму засіданні питання про присвоєння бібліотеці-філії № 14 Херсонської централізованої бібліотечної системи імені Миколи Федоровича Чернявського.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов