На Херсонщині відбулись урочисті заходи до 100-річчя підняття українських прапорів на Чорноморському флоті

29 квітня 1918 року відбулася надзвичайно важлива історична подія в історії українського флоту. Спираючись на рішення делегатів корабельних команд і настрої українських моряків та офіцерів, весь Чорноморський флот був проголошений флотом УНР і видано наказ урочисто підняти українські прапори.

Це рішення підтримала й виконала абсолютна більшість кораблів Чорноморського флоту. Ті ж команди, що перебували під впливом більшовиків, поспішно евакуювали свої кораблі із Севастополя до Новоросійська. День 29 квітня став справжнім тріумфом національної волі, на довгі роки ставши святом Українського Державного Флоту.

Через 100 років ми сьогодні відзначаємо День підняття українських прапорів на Чорноморському флоті і урочисті заходи не оминули і нашу Херсонську область, повідмомляє прес-служба ОДА.

У Скадовському районі на території військово-морської частини відбулись урочисті заходи присвячені 100-річчю за участі морських піхотинців, мешканців району, керівництва району та військових комісаріатів.

З вітальним словом до присутніх звернувся керівник району Віктор Турик,який побажав військовим мирного неба, успіхів у їх справі, сімейного затишку та благополуччя: «29 квітня 1918 року моряки присягнули на вірність українському уряду і підняли над кораблями синьо-жовтий прапор, так і ви сьогодні вірні своїй присязі готові захищати під нашим прапором Батьківщину».

Також урочистості відбулись і у Чаплинському районі на головній площі, де підняли прапор України та військово-морських сил ЗСУ. На заході були присутні морські піхотинці, майбутні призовники та керівництво району.

Олександр Бурейко, голова Чаплинської РДА привітав морських піхотинців та виказав своє переконання що наразі відродження військово-морської справи дуже начасі: "Морська піхота— еліта нелише Військово-Морських Сил, але йвцілому Збройних Сил України. Їїгасло «Вірний завжди» означає, щомужнє плече морського піхотинця надійно забезпечує мир іспокій українців, імипоправу цим пишаємося", - зазначив він.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов