Херсонське управління транспорту задокументувало претензії до перевізника

Міське управління транспорту спільно з співробітниками КУ "Диспетчерська служба автоматизованого контролю" звітує про планові перевірки підприємств-перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

Зокрема, вчора проходили перевірку щодо вимог виконання умов законодавства та договорів автобуси маршруту № 26 "вул. Генерала Алмазова - вул. І.Кулика - ТРЦ "Фабрика", який обслуговує ПП "Союзавто". Перевірка здійснювалась у сел. Текстильне, зупинка "вул. О.Русова". Під час перевірки на маршруті знаходилось 4 автобуси замість 12 передбачених паспортом маршруту, що рухались з інтервалом 10-38 хвилин.

Переважними порушенями, крім недотримання розкладу руху та кількості автобусів на маршруті, були: відсутність або не відповідність номера маршруту на задньому трафареті, відсутня інформація щодо загальної пасажиромісткості із зазначенням окремо кількості місць для сидіння пасажирів; відсутня кнопка екстреної зупинки, відсутні позначення місць для інвалідів рельєфною піктограмою. За результатами перевірки складено відповідний акт та направлено керівництву підприємства-перевізника для усунення виявлених недоліків.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов