• Головна
  • Херсонські експерти перевірили більш ніж 1,8 тис. проектів землеустрою, розроблених в різних куточках України
12:30, 9 квітня 2018 р.

Херсонські експерти перевірили більш ніж 1,8 тис. проектів землеустрою, розроблених в різних куточках України

Херсонські експерти перевірили більш ніж 1,8 тис. проектів землеустрою, розроблених в різних куточках України, фото-1

Від початку року на експертизу до херсонських фахівців надійшли 1922 електронних примірники землевпорядної документації, виготовленої у різних областях України. На разі експерти Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області перевірили 1824 із них, що становить 95% від загальної кількості.

Позитивний висновок за результатами здійсненої експертизи та погодження отримали 1149 проектів землеустрою (63%). Через суттєві зауваження не були погоджені 675 проектів землеустрою (37%). Триває розгляд 98 проектів.

У свою чергу, структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області надіслали до інших областей 1684 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в тому числі й 1468 проектів, що надійшли від проектних землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. Вже опрацьовано 1570 проектів (93%), ще 114 документацій залишаються на розгляді у експертів.

Протягом усього періоду реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.2016 № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» за принципом екстериторіальності розглянуто вже 8436 проектів землеустрою, виготовлених суб’єктами господарювання, що здійснюють землевпорядні роботи на території Херсонської області, з яких 4264 документації (51%) спрямовано на погодження в онлайн-режимі через електронний портал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсонщина #Україна #експерти #земля.проекти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...