Ощадбанк підтвердив статус найбільш ощадного банку України

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний

Вже кілька років поспіль Ощадбанк має найбільшу довіру з боку вкладників і демонструє найбільший приріст за вкладами фізичних осіб. За підсумками 2017 року портфель строкових депозитів зріс на 14 млрд. грн. і досяг загального обсягу 65 млрд. грн.

Така ж тенденція зберігається й цього року: зокрема, в січні українці довірили Ощадбанку ще 1,4 млрд. грн. Банк займає п’яту частину ринку строкових депозитів фізосіб. За версією видання Finclub.net Ощадбанк був номінований як найбільш ощадний банк України в рейтингу «Банки 2018 року».

Як повідомили в прес-службі Ощадбанку, це стало можливим завдяки комплексній стратегії розвитку, що впроваджується вже четвертий рік. У результаті реалізації стратегії Ощад став також лідером іпотечного кредитування (362 млн. грн.) та державної програми «теплих» кредитів (1,5 млрд. грн.).

Ощадбанк продовжує реформування мережі і є першим за показником її оновлення. Відкрито 565 відділень нового формату. З них 17 є першими в Україні та Східній Європі інклюзивними відділеннями, повністю адаптованими до обслуговування всіх категорій клієнтів, у тому числі людей з інвалідністю. 

Продовжується розвиток нового для Ощаду бізнес-напряму – преміум-банкінгу. На цей ринок банк вийшов навесні 2016 року, і вже за підсумками 2017 був визнаний журналом Euromoney найкращим консультантом з фінансового планування успішного майбутнього в сегменті Private Banking в Україні. У цій номінації Ощад випередив не лише всі українські банки, а й таких потужних гравців Private Banking, як найбільший швейцарський банк UBS та американський фінансовий холдинг JPMorgan.

Сьогодні преміум-банкінг від Ощадбанку – це перший преміум-центр у Києві на Воздвиженці, 40 преміум-зон у відділеннях в усіх областях України, власний сайт,  який оформлено у стилі картинної онлайн-галереї. 

Банк удвічі посилив свої позиції на ринку дистанційних каналів обслуговування, перевів в онлайн-систему «Ощад 24/7»  2,4 млн. клієнтів, запровадив мобільні платіжні додатки Android Pay та Ощад PAY для оплати покупок смартфоном.

Ощадбанк – №2 на ринку за кількістю зон самообслуговування: їх вже 425. Протягом року в мережі Ощадбанку додалось 770 терміналів та 500 банкоматів.

32 тис. організацій мають в Ощадбанку зарплатні проекти. Кожний п’ятий українець отримує зарплату в Ощадбанку!

На ринку торгового еквайрингу Ощадбанк за результатами 2017 року посідає ІІ місце з загальною кількістю терміналів майже 35,4 тис. і є надійним  партнером провідних світових та українських брендів, зокрема й платіжних систем. Послугами еквайрингу Ощадбанку користуються більше 13 тис. провідних компаній: Макдональдс, Ашан, Епіцентр, Укрзалізниця та багато інших. Щомісяця клієнти Ощадбанку здійснюють більше 2,5 млн. безконтактних оплат.

Ощадбанк є драйвером розвитку безготівкових розрахунків в країні. Завдяки cashless-рішенням банку та його партнерів Mastercard та Visa технологія безконтактної оплати працює в широкій торгово-сервісній мережі, у транспорті, сферах дозвілля та освіти.

Ощадбанк залишається одним з лідерів кредитування реального сектора економіки (загальний кредитний портфель юридичних осіб у 2017 році становив понад 120 млрд. грн.). За рік на обслуговування до Ощадбанку прийшли 25 тис. нових клієнтів – юридичних осіб: 500 великих компаній та 24,6 тис. представників малого та середнього бізнесу.

Запроваджено першу в Україні національну комплексну програму підтримки малого бізнесу «Будуй своє». Вона передбачає навчання, консультування щодо відкриття власної справи, кредитування приватних підприємців і малих підприємств. 

Розвитку програм фінансування МСБ Ощадбанку сприяють – фінансово і методологічно – такі міжнародні організації, як Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Німецько-український фонд, Western NIS Enterprise Fund.

Нова HR-служба налагодила ефективну роботу з персоналом, що дало можливість контролювати якість обслуговування внутрішнього клієнта в тридцятитисячній команді та формувати нову корпоративну культуру. Значну увагу в Ощадбанку приділяють постійному навчанню та розвитку персоналу. Зокрема, запроваджено систему кадрового резерву та навіть власну програму МВА для керівного складу, що спрямована на об’єднання управлінців в єдиному ціннісному, ідейному та понятійному полі.

За якісні зміни в напрямі роботи з персоналом Ощадбанк отримав високу оцінку експертів. У 2017 році Ощадбанк увійшов до ТОП-3 найкращих роботодавців у категорії «Банки, фінансові установи» за версією журналу «Фокус», а також до ТОП-10 рейтингу роботодавців у номінаціях «Зіркові мотиватори» та «Перевірено часом» за версією журналу «Бізнес».

Протягом 2017 року Ощадбанк продовжував розвивати програми соціальної відповідальності. Проведено 15 тренінгів Inclusive Friendly у 8 містах України, 100 засідань інклюзивних клубів. Зібрано 200 тис. грн. через термінали та благодійний аукціон Charitium для фонду «Таблеточки», 24 літри крові в День донора в Ощадбанку. Понад тисяча талановитих тинейджерів відвідали конференції «Завтра 2037» у Києві та Дніпрі.

Реальні зміни відзначають незалежні експерти – вже два роки поспіль Ощадбанк очолює рейтинг «50 провідних банків України» від  Finclub.net. 

І це лише стислий огляд наших проектів і перемог. Далі буде!

ощадбанк статус номінація фінанси персонал управління рейтинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Политика
Президент американского фонда «Джеймстаун» Глен Говард не исключает, что Россия предпримет попытку атаковать Херсонскую область. Засушливое лето в Крыму может побудить россиян перейти к активным действиям в Херсонской области, чтобы получить контроль над Северо-Крымским каналом. Такое мнение высказал Глен Говард, президент американского фонда «Джеймстаун» во время онлайн-конференции, посвященной ситуации в Черноморском регионе. Об этом сообщает Лига.Новост...
Экология
В Херсонской области, 3 июня, было замечено нетипичное для региона природное явление – торнадо. Местные жители сумели его сфотографировать. Торнадо прошло рядом с курортным поселком Хорлы. Фотографии смерча опубликовал в фейсбуке метеоролог Игорь Кибальчич. Он отмечает, что торнадо был, скорее всего, водяной. После детального анализа других видеозаписей данного случая, оказалось, что это смерч мезоциклонного происхождения (торнадо). Об этом, в частности, с...
Культура
Коммунальное учреждение «Херсонская областная филармония» Херсонского областного совета приглашает на долгожданную встречу с прекрасным. 12 июня 2020 года камерный оркестр «Гилея» откроет летний концертный сезон шедеврами мировой классической музыки. Об этом сообщает пресс-служба Херсонского областного совета. Херсонская филармония ждет всех желающих 12 июня в 17.00 на летней площадке Херсонского академического театра кукол по адресу: улица Университетская...
Общество
С начала мая 2020 года в Украине работает программа финансовой поддержки малого и среднего бизнеса на период карантина. Программа оказания помощи по частичной безработице работодателям, в первую очередь, обеспечит сохранение рабочих мест. По состоянию на 3 июня 2020 года на Херсонщине изъявили желание получить помощь по частичной безработице 420 работодателей. То есть более 4600 работников, занятых в малом и среднем бизнесе, смогут получить зарплаты. Сохра...
Власть
Депутата городского совета Евгения Матковского исключили из фракции партии «Свобода». Соответствующее заявление других членов фракции — Ивана Горланова, Виталия Урбанского, Александра Ложичева, сегодня, 4 мая, на внеочередной сессии Херсонского городского совета зачитала секретарь горсовета Елена Урсуленко. Матковского исключили из состава депутатской фракции партии «Свободы» с формулировкий «за систематическое нарушение дисциплины». Такое решение вызвало...
Общество
За 5 месяцев 2020 года налогоплательщики Херсонской области перечислили в государственный бюджет, на поддержку украинской армии, 116 миллионов гривен военного сбора. Это на 7 миллионов гривен больше, чем за аналогичный период 2019 года. Об этом сообщили специалисты управления налогового мониторинга Главного управления ГНС в Херсонской области, Автономной Республике Крым и г. Севастополе. Бесспорным лидером по объемам поступлений «сбора на армию» стали нало...
Власть
Сотрудники ФСБ расспрашивали задержанного украинского военнослужащего Евгения Добрынского об охране админграницы между аннексированным Крымом и Херсонской областью. Об этом сообщает «Крым.Реалии» со ссылкой на адвокат Исляма Велиляева. «Спрашивали, где и в какой части он проходит службу, каков порядок осуществления охраны государственной границы в части, где он служил, средства защиты информации, идентификации людей. Много было вопросов о ведении военной с...
Общество
В районном центре Херсонской области, поселке Белозерка, продолжается строительство амбулатории, которая будет обслуживать 13 000 жителей объединенной территориальной громады. Об этом сообщает заместитель главы облгосадминистрации Сергей Козырь в своем телеграмм-канале. В основе проекта семейной амбулатории заложены простые и современные решения. Это сделает здание максимально доступным и комфортным для каждого пациента. Амбулатория условно будет разделена...
Общество
Владимир Зеленский планирует провести ближайшие выходные на Азовском море. СМИ стало известно, что президент на Троицу собрался отдохнуть на Бирючем острове. Тут уже вовсю готовятся к визиту гаранта. Об этом пишет мелитопольское издание MV.org.ua. «Приводят в порядок «президентскую дачу», обустраивают вертолетную площадку», — пишет издание. Бирючий — это искусственно созданный остров (песчаная коса) в Азовском море, неподалеку от Геническа. На острове длин...