• Головна
  • Херсонська ТЕЦ проведе випробування на герметичність трубопроводів
11:46, 14 лютого 2018 р.

Херсонська ТЕЦ проведе випробування на герметичність трубопроводів

Херсонська ТЕЦ проведе випробування на герметичність трубопроводів, фото-1

На адресу МКП «ВУВКГ м.Херсона» від ПрАТ «Херсонська теплоелектроцентраль (ТЕЦ)» надійшов лист №02-1/306 від 12.02.2018 про те, що 15 лютого 2018 року підприємством буде проводитись випробування на герметичність трубопроводів теплопостачання з використанням кольорової добавки – флуоресцеіну (дінатрієва сіль).

У разі облаштування організаціями, які обслуговують житлові будинки, на внутрішньобудинкових мережах несанкціонованих перемичок між системами холодного водопостачання та опалення, можливо потрапляння барвника у квартирні крани холодної води. І хоча керівництвом ПрАТ «Херсонська ТЕЦ» наданий висновок державної санітарно-гігєнічної експертизи щодо безпечності застосування вказаної речовини, кольорова вода може викликати негативну реакцію споживачів. У звʼязку з цим, всім керівникам ОСББ та ЖЕКів, житлові будинки яких користуються послугами ПрАТ «Херсонська ТЕЦ», необхідно терміново перевірити всі підвальні комунікації житлових будинків на предмет наявності між трубопроводами холодної води та системою опалення несанкціонованих перемичок, які при виявленні необхідно негайно демонтувати.

У випадку потрапляння забарвленої води до трубопроводів холодного водопостачання, вся відповідальність покладається на керівництва ОСББ та ЖЕКів. Саме за їх рахунок буде проводитися перерахунок мешканцям за надання неякісних послуг - потрапляння забарвленої води до внутрішньоквартирних мереж водопроводу.

Звертаємось до мешканців міста з проханням: якщо в крані вашої квартири зʼявиться жовто-зелена вода, просимо негайно повідомити про це в Херсонський Водоканал за телефонами: 0-800-503-283 (у робочий час) та 42-22-33 (у неробочий час та вихідні).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #тец #випробування #герметичність #водоканал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...