• Головна
  • Перший виїзний бізнес-сніданок Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ»
13:14, 3 лютого 2018 р.

Перший виїзний бізнес-сніданок Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ»

Перший виїзний бізнес-сніданок Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ», фото-1

Відбувся перший виїзний бізнес-сніданок Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ» до школи-інтернату (Херсонська ЗОШ-інтернат I - III ступенів ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради), куди членів БА запросив керівник громадської організації «Херсонський клуб волонтерів» – Володимир Сагайдак.

Володимир Петрович провів екскурсію по навчальному закладу, показав приміщення де проходить навчання, виховання та оздоровлення дітей.

Перший виїзний бізнес-сніданок Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ», фото-2

Школа-інтернат прикладає багато зусиль щодо соціалізації дітей, проводить різноманітні заходи, знаходить викладачів аби надати діткам майбутні затребувані професії. Було вирішено провести зустріч з дітьми та членами асоціації, на якій кожен з членів БА презентує свої проекти, які можуть бути корисними дітям, а вихованці, в свою чергу, зможуть розповісти чим би хотіли займатись. Згодом учні оберуть те, що їм буде цікаве і далі співпрацюватимуть з асоціацією.

У майбутньому планується навчання дітей азам ІТ-освіти під керівництвом Дмитра Кожевнікова, члена Бізнес-асоціації, в рамках соціального напрямку проекту MainAcadamy, адже це вагомий внесок у майбутнє вихованців.

Соціальна складова бізнесу – це кредо, якого дотримується Бізнес-асоціація, і тому вона завжди буде відкрита для надання можливостей для розвитку та навчання підростаючого покоління, аби допомогти вихованцям школи-інтернату пройти процес соціалізації і бути готовими вступити у доросле життя.

Тож, кожен бажаючий може приєднатись до команди однодумців і допомогти саме тим чим він вважає за потрібне, адже всього можна досягти спільними зусиллями. Разом ми зможемо більше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #бізнес #сніданок #інтернат #херсонці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...