• Головна
  • Створення IT-школи ISHOOL підтримали керівники управлінь освіти Херсонщини
Новини компаній
10:49, 31 січня 2018 р.

Створення IT-школи ISHOOL підтримали керівники управлінь освіти Херсонщини

Новини компаній
Створення IT-школи ISHOOL підтримали керівники управлінь освіти Херсонщини, фото-1

Начальник Управління освіти, науки та молоді Херсонської ОДА Євген Криницький підтримав і схвалив ініціативувідкриття IT-школи ISСHOOL в Херсоні. Питання ефективної освіти молоді, а особливо дітей та підлітків, завжди було і буде актуальним. Євген Анатолійович висловив готовність до плідної співпраці, особливо в галузі освіти дітей-сиріт та дітей із зони АТО, що буде дуже скоро представлено в IT-школі ISСHOOL.

Окрім цього IT-школа майбутньго ISСHOOL заручилася підтримкою Управління освіти Херсонської міської ради та його начальника Юрія Ніконова . Таким чином, херсонці та їх дітиматимуть більше можливостей для отримання актуальних IT-спеціальностей.

Наразі, IT-школа ISСHOOL стартує з дитячими курсами IKIDS та ITEENS. Кожен курс має перше безкоштовне зайняття! Детальніше дізнатись про заняття та зареєструватись на курс можна на сторінці у facebook або на сайті .

IKIDS - це курс для маленьких винахідників віком від 6 до 11 років, які захоплені сучасними технологіями та прагнуть дізнатись більше про захоплюючий світ IT. На цьому курсі дітлахи не тільки познайомляться з програмуванням, вони навчаться працювати в команді, приймати правильні рішення, розв'язувати задачі, які сприятимуть розвитку логічного мислення. Також на заняттях будуть розвивати в собі креативне мислення.

ITEENS - це курс для підлітків віком від 12-17 років, він дає змогу познайомитись з такими корисними предметами, як: основи програмування, soft skills, критичне мислення та вивчення розмовної англійської мови.

В процесі навчання студенти створюватимуть власний проект (сайт або додаток), який вони презентуватимуть на фінальному занятті англійською мовою.

Усі предмети націлені на всебічний розвиток, який дозволить підлітку не тільки навчитись програмуванню, але й навчить: роботі в команді, приймати правильні рішення, логічно мислити, вільно володіти англійською мовою, що стане важливою базовою платформою для старту в IT.

Курси проходять у зручний час для дітей, що дозволяє їм отримувати корисні знання, не заважаючи навчанню у школі. Заняття проходять у комфортних аудиторіях. Приємним бонусом є відвідування провідних IT-компаній у місті, щоб студенти на власні очі побачили, як це воно буди справжнім ITішником!

Більш детальну інформацію можна отримати за номером: 050 468 9310

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...