Із коштів, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, у 2017 році витрачено 231 тис. грн

Із коштів, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, у 2017 році витрачено 231 тис. грн, фото-1

За підрахунками фахівців Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, у 2017 році в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва бюджети усіх рівнів поповнилися на понад 295,3 тисячі гривень. Зокрема, до обласного бюджету надійшло близько 74 тисячі, а на рахунки місцевих рад – майже 221,5 тисячі гривень.

У минулому році із зазначених коштів було використано понад 231 тис. грн. Зокрема, у грудні було витрачено 189 тис. грн. на проведення інвентаризації земель в смт Архангельське Високопільського району. Раніше сюди були спрямовані також 6,3 тис. грн. на проведення інвентаризації земельної ділянки під спортивним майданчиком та трохи більше, ніж 19,5 тис. грн. – на виготовлення агрохімічного паспорту земельної ділянки після проведення рекультивації на території Архангельської селищної ради. Ще 16,9 тис. грн. були витрачені на виготовлення технічної документації з інвентаризації земель 4-го та 5-го мікрорайону по вулиці Східній у місті Олешки.

На початок нинішнього року на рахунках відповідних рад акумульовано 1856,06537 тис. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. На рахунках сільських, селищних, міських бюджетів залишається близько 1,5 млн., у районних бюджетах – трохи більше за 146 тис., в обласному – 213,4 тис. грн.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області
Херсонщина геокадаст бюджет кошти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии