
13:09, 2 січня 2018 р.
Пожежу у Херсоні загасили рятувальники

1 січня о 03:35 на номер Служби порятунку «101» м. Херсона надійшло повідомлення про пожежу у п’ятиповерховому будинку на вул. Робочій.
На місце події був терміново направлений черговий караул 14-ї ДПРЧ Корабельного району. Тут горіли вхідні двері одного з під’їздів, двері підвального приміщення та сміття. Це спричинило сильне задимлення. Тому рятувальниками була проведена евакуація близько 30-ти мешканців з усіх 15-ти квартир цього під’їзду, у тому числі 7 осіб евакуйовані по автодрабині.
Пожежу вдалося локалізувати о 04:32, ліквідувати о 05:30. Площа пожежі склала 10 кв.м. На житлові приміщення вогонь не розповсюдився. По завершенню пожежогасіння вогнеборці ще раз провели огляд усіх квартир, Після чого мешканці змогли повернутися у свої домівки. Причина пожежі встановлюється. На місці події працювало 3 одиниці техніки та 12 рятувальників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
13:30
4 грудня
09:23
4 грудня
Спецтема