У бібліотеці імені Лесі Українки відбулася презентація романів херсонського письменника

13 грудня у Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки відбулася презентація книг херсонського письменника «Останній бій Урус-шайтана» та «Прокляття палача».

Протягом презентації Віктор Михайлов розповів скільки він працював над цим романом та що його підштовхнуло до написання. Майже рік автор «зачинився у кімнаті» і вивчав мусульманські традиції та звичаї, адже неможливо написати книгу на дану тематику, не знаючи про кримсько-татарський побут. Поштовхом до написання роману стала любов до історії. Роман зач іпає багато проблем, зокрема війни, віри, релігії та, звичайно, кохання. Автор поділився новиною, що до нього надійшли пропозиції від деяких режисерів екранізувати роман, що стало для нього великою несподіванкою.

Щоб надихнути гостей, занурити їх в особливу атмосферу рідного краю, бібліотека імені Лесі Українки запросила учнів Дитячої музичної школи №3, які зіграли кілька українських пісень на народних струнних інструментах.

Інший роман Віктора Вальда «Прокляття палача» – продовження вже виданої книги «Палач» у 2011 гоці. Це також історичний роман, який занурює своїх читачів у Середньовіччя, розповідаючи про життєві випробування, душевний та фізичний біль палача Гудо. Опис середньов ічних тортур та інквізицій нікого не залишить байдужим – пообіцяв автор роману.

Наостанок Віктор Михайлов підготував для гостей сюрприз – прочитав кілька своїх перших віршів, які написав багато років тому. Письменник заявив, що почав свій творчий шлях саме з поезії та кожен має робити ранні кроки з чогось малого та незначного, а вже потім рости та розвиватися далі.

Автор: Юлія Василенко

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов