![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
10:20, 30 листопада 2017 р.
У херсонській школі "ХАБАД" пройшов семінар вчителів зарубіжної літератури
![У херсонській школі "ХАБАД" пройшов семінар вчителів заруб..., фото-1 У херсонській школі "ХАБАД" пройшов семінар вчителів зарубіжної літератури, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
На базі НВО «ХАБАД» 29 листопада 2017 р. пройшов обласний науково-практичний семінар учителів зарубіжної літератури з теми: «культурологічний підхід до аналізу художнього тексту». Він був організований спільно з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» та Херсонський державним університетом.
Перед учителями області й міста виступили кандидат педагогічних наук, доцент кафедри світової літератури і культури ХДУ Нев’ярович Н.Ю., завідувач навчально-методичної лабораторії зарубіжної літератури та мов національних меншин ХАНО Левандовська О.І.
Учасники семінару відвідали бінарний урок бінарний урок-рефракцію із української літератури та інтегрованого курсу «Література» у 10 класі з теми: “Магія сонетів Вільяма Шекспіра в художніх перекладах Івана Франка: інтерпретація та рефракція”, який провели заслужений учитель України Луків А.М., учитель ІІ категорії, лауреат міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018" Лавриненко А.О.
Також педагогам було презентовано літературно-музичну композицію із предметів єврейського циклу «Ханукальні вогні: із давнини до сьогодення». Перед початком семінару директор НВО «ХАБАД» Левін І.І. презентував навчальний заклад та побажав плідної роботи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...