![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
09:55, 29 листопада 2017 р.
Патрульні затримали двох херсонців, які намагались викрасти двері в багатоповерхівці
![Патрульні затримали двох херсонців, які намагались викраст..., фото-1 Патрульні затримали двох херсонців, які намагались викрасти двері в багатоповерхівці, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора близько 14-ї години патрульні отримали черговий виклик. Заявник повідомляв, що на 9-у поверсі будинку на вилиці Кулика двоє невідомих намагаються викрасти металеві двері. Дорогою інспектори зв’язались із чоловіком. Він розповів, що ймовірні крадії втекли, але зміг детально описати зловмисників. Поліцейські вирішили обстежити навколишню територію.
На провулку Пугачова інспектори помітилидвох схожих за інформацією від заявника громадян. Ті побачили патрульний автомобіль і побігли, намагаючись втекти через цвинтар. Однак поліцейські наздогнали їх. Інспектори встановили, що затримані вже неодноразово мали проблеми із законом.
Обох чоловік упізнали очевидці події. 31-річного мешканця обласного центру та його 32-річного товариша доправили до Херсонського відділу поліції. Там їх передали слідчим.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...