
15:08, 18 листопада 2017 р.
Патрульні склали адмінматеріали на водія у стані наркотичного сп’яніння

На вулиці Залізничній вчора близько 14-ї години патрульні помітили автомобіль Honda Legend, який рухався із порушенням ПДР. Інспектори вирішили його зупинити. У водія під час спілкування поліцейські помітили ознаки наркотичного сп’яніння.
У встановленому законом порядку той відмовився проходити відповідний огляд у медичному закладі. Патрульні встановили, що чоловіка за кермом позбавлено права керування рішенням суду на 10 років. Тобто його тричі протягом року притягували до адміністративної відповідальності за керування в нетверезому стані.
На водія склали адмінматеріали за ч. 3 ст. 126 (Керування особою, позбавленою такого права) та ч.3.ст. 130 (Третє й подальші керування у стані сп’яніння протягом року) КУпАП. Також інспектори встановили, що автомобіль порушника розшукується Корабельним районним відділом державної виконавчої служби Херсона. Транспортний засіб евакуювали на арештмайданчик.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема