18:08, 10 листопада 2017 р.
Сайт Херсонского горсовета "расставил все точки над "и"?
На сайте Херсонского городского совета опубликована новость о том, сколько на самом деле стоит проезд в маршрутках для детей школьного возраста:
"Відповідно до пункту 2.3 рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 26.10.2017 № 350 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування та на міському пасажирському електротранспорті, посилення контролю за якістю пасажирських перевезень на території міста» підприємствам-перевізникам рекомендовано здійснювати перевезення дітей шкільного віку на міських автобусних маршрутах загального користування за тарифом в розмірі 2,00 грн".
Напомним, сегодня на сессии горсовета депутат Виталий Богданов потребовал опубликовать эту информации, так как водители маршруток берут разную сумму за проезд - от 2 до 4 гривен. Однако в пункте 2.3 "тарифного решения" исполкома указано, что тариф для школьников лишь рекомендован. А выполнять такие рекомендации или нет, будут решать сами перевозчики.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...