![](https://s.0552.ua/section/logo/upload/pers/7/logo.png?20240727)
20:03, 8 листопада 2017 р.
Працівники відділення поліції в порту «Херсон» виявили двох браконьєрів
![Працівники відділення поліції в порту «Херсон» виявили дво..., фото-1 Працівники відділення поліції в порту «Херсон» виявили двох браконьєрів, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час проведення рейду щодо протидії незаконному вилову живих біоресурсів працівники відділення поліції в порту «Херсон» спільно зі співробітниками Чорноморського регіонального управління Укртрансбезпеки на річці Дніпро виявили двох чоловіків, які за допомогою сіток здійснювали незаконний вилов живих біоресурсів.
На місці події виявлено сітки та незаконно виловлену рибу цінних порід (молодняк судака). Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України "Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом" (карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років).
Працівники відділення поліції в порту «Херсон» інформують усіх любителів рибалки, що згідно з наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області починаючи з 20 листопада 2017 року до початку весняно-літньої нерестової заборони 2018 року забороняється здійснювати промисловий та любительський лов водних біоресурсів на зимувальних ямах у рибогосподарських водних об’єктах в зоні контролю Херсонрибоохорони.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...