• Головна
  • Центр безоплатної допомоги допоміг жінці на Херсонщині
18:47, 29 жовтня 2017 р.

Центр безоплатної допомоги допоміг жінці на Херсонщині

Адвокат системи безоплатної правової допомоги (БПД) допомогла клієнтці у справі про оспорювання батьківства та визнання батьком дитини.

До Голопристанського місцевого центру з надання БВПД звернулась громадянка К. за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги. Суть справи полягала в наступному: з 2014 року громадянка К. перебувала у шлюбі з громадянином Д., з яким не проживає більше двох років, разом із тим проживає з іншим чоловіком - громадянином М. - та в них у березні 2017 року народилася спільна дитина.

З колишнім чоловіком шлюб у встановленому законодавством порядку не розірваний. Відповідно до ст. 122 Сімейного кодексу України дитина, яка зачата або народжена у шлюбі, походить від подружжя. Походження дитини від подружжя визначається на підставі свідоцтва про шлюб та документу закладу охорони здоров’я про народження дружиною дитини.

Таким чином, відомості до актового запису про батька дитини записані на підставі свідоцтва про шлюб, на той момент не було змоги написати тристоронньої заяви про визнання батьківства за громадянином М.

Вивчивши матеріали справи, адвокат звернулась до суду із позовом про оспорювання батьківства гр. Д. та визнання батьком дитини гр. М.

Рішенням Каланчацького районного суду Херсонської області від 15.09.2017 року позов громадянки К. про оспорювання батьківства та визнання батьком дитини задоволено: виключити з актового запису про народження дитини відомості про батька – громадянина Д. та визнати батьком дитини – громадянина М., про що внести зміни до актового запису про народження дитини.

#батьківство #справа #БВПД
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...