• Головна
  • Пройшов другий тур щорічного обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини»
14:28, 28 жовтня 2017 р.

Пройшов другий тур щорічного обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини»

Пройшов другий тур щорічного обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», фото-1

24 жовтня у трьох навчальних закладах міста: ЗОШ І-ІІІ ст. №55 (Корабельний район), ЗОШ І-ІІІ ст. №28 (Суворовський район); ЗОШ І-ІІІ ст. №50 (Дніпровський район) пройшов другий тур щорічного обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», у якому взяли участь діти-переможці І туру - читачі шкільних бібліотек міста.

До участі у турнірі були запрошені учні 4-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів усієї Херсонської області.

І тур проводився з 11 квітня до 30 вересня у публічних бібліотеках, у тому числі спеціалізованих бібліотеках для дітей, а також у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів сіл, селищ, міст усієї області, зокрема й у шкільних бібліотеках Херсона. Змагання учасників проводились за ігровими картами:

- для учнів 4-5 класів - «У пошуках знайомих незнайомців (тваринний світ Херсонщини)», «Зелене диво Херсонщини (рослинний світ рідного краю)»;

- для учнів 6-7 класів – «Херсонські ерудит-мандри (пам’ятники та пам’ятні місця, топоніміка краю)», «Лицарі Таврійського краю (козацька доба в історії Херсонщини)»;

- для учнів 8-9 класів – «Літературний круїз (письменники Херсонщини)», «Етнічний калейдоскоп Херсонщини», «Мистецька палітра Херсонщини».

#Херсон #школа #освіта #конкурс #змагання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...