• Головна
  • Адвокат допомогла ветерану АТО визнати дії Держгеокадастру протиправними
13:33, 27 жовтня 2017 р.

Адвокат допомогла ветерану АТО визнати дії Держгеокадастру протиправними

Картинки по запросу земельні ділянка для ато у херсонській області

Адвокат системи безоплатної правової допомоги допомогла клієнту визнати протиправними дії Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

До Голопристанського місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин О., ветеран війни, за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає складання документів процесуального характеру та здійснення представництва його інтересів у суді. За дорученням Голопристанського місцевого центру клієнту було призначено адвоката.

Суть справи полягала в тому, що в травні 2017 року громадянин О. звернувся до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області з клопотанням про надання дозволу на розробку проектуземлеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га. Ділянка розташована на території Каланчацької селищної ради Каланчацького району для веденняособистого селянського господарства.

До клопотання громадянин О. додав викопіювання із вибором земельної ділянки, що зарезервовані для передачі у власністьучасникам АТО на території Каланчацької селищної ради.

У червні громадянин О. отримав відмову у задоволенні клопотання, відповідно до якої Держгеокадастр прийшов до висновку про невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, а саме Стратегії удосконалення управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 року № 413.

Вивчивши матеріали справи, адвокат звернулась до суду ізадміністративним позовомпро визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії.

Рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 26.09.2017 рокуадміністративний позовгромадянина О. про визнання дій Держгеокадастру протиправними та зобов’язання вчинити певні дії повністю задоволено.

#АТО #воины #бойцы #земля #Херсон #расширение #участки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...