• Головна
  • Новокаховські платники податків поспілкувалися с фіскалами
10:39, 27 жовтня 2017 р.

Новокаховські платники податків поспілкувалися с фіскалами

Новокаховські платники податків поспілкувалися с фіскалами, фото-1

Вчора в місті Нова Каховка відбувся семінар для платників податків Новокаховської ОДПІ. Учасниками семінару стали понад 100 платників податків із міст Нова Каховка, Каховка, та Великолепетиського, Великоолександрівського та Каховського районів.

Перший заступник начальника фіскального відомства області Ірина Філіппова під час відкриття заходу зазначила, що податкова децентралізація надала місцевим громадам величезний стимул із наповнення бюджетів та примноження своїх статків. Завдяки цьому бюджети громад мають більше фінансових ресурсів на власний соціально-економічний розвиток. Кошти надходять від реального сектору економіки – легально працюючих підприємств і підприємців. Саме тому платники податків повинні розуміти, що від внеску кожного із них наповнюється казна, з якої фінансується будівництво та ремонт об’єктів інфраструктури, соціально-культурної сфери та втілення в життя різних програм місцевого значення. Лише спільними зусиллями ми зможемо досягти економічного зростання кожної громади Херсонщини.

Насичена та інформативна програма семінару складалася з двох частин: теоретичної і практичної. Під час першої – фахівці Головного управління ДФС у Херсонській області ознайомили присутніх із актуальними питаннями щодо оподаткування доходів підприємців, нарахування та сплати єдиного внеску за найманих працівників, зупинення реєстрації податкових накладних в ЄРПН. Не залишилося без розгляду і питання використання підприємцями касової техніки, порядку проведення перевірок готівкових розрахунків, розглянули типові порушення касової дисципліни. Дуже зацікавило учасників семінару і нагадування про електронні сервіси ДФС, зокрема, Електронний кабінет, який з 1 січня 2018 року працюватиме на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

У рамках другої частини заходу лектори надали учасникам заходу практичні поради щодо проблемних ситуацій, які виникають під час ведення податкового обліку, формування та надсилання звітних документів тощо. Підприємці отримали індивідуальні податкові консультації та роз’яснення порядку застосування законодавчих норм на практиці під час здійснення господарської діяльності. Найбільш поширені та актуальні питання, а також відповіді на них будуть розміщенні на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області.Загалом спілкування фіскалів з бізнесменами пройшло у відвертій та невимушеній атмосфері. Сподіваємось, що отримані знання убезпечать бухгалтерів та підприємців від помилок і нададуть впевненості у розвитку власного бізнесу.

#Каховка #фіскали #ДФС #податки #семінар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...